این نرم افزار شباهتی به نرم افزارهای کپی شده خارجی ندارد؛ و مطابق نیاز و سلیقه کاربران، کسب وکارها و فروشنده‌های ایرانی طراحی شده است.

ادامه مطلب

در هر لحظه به راحتی با گوشی تلفن، تبلت و یا کامپیوتر فرآیند فروش را انجام و مدیریت کنید؛ فروشنده ها را رصد کنید و نتایج را تحلیل کنید.

ادامه مطلب

بدون نیاز به هزینه های اضافی مثل پیاده سازی، پشتیبانی و هزینه آموزش؛ وایسلر این امکان را به شما می‌دهد که در ماه اول بصورت رایگان استفاده کنید.

ادامه مطلب

وایسلر علاوه بر راهکارهای امنیتی پیشرفته و کارآمد، در یک محیط کاملا امن برنامه نویسی شده. با خیال راحت استفاده کنید، حتی کارمندانتان یک فرم بیشتر از چیزی که دسترسی دادید نخواهند دید!

ادامه مطلب

تفکر چابک یک تفکر ناب در زمینه توسعه نرم افزار می باشد که خروجی و هدف آن ارائه نرم افزار کارآ می باشد. در تفکر چابک هدف این است که محصولی کارآمد تحویل مشتری داده شود.

ادامه مطلب

نرم افزار فروش وایسلر مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا طراحی و ارائه شده است؛ بطوریکه ابزار و دانش برنامه ریزی، اجرا، کنترل و تحلیل فرآیند فروش را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

شما میتوانید وایسلر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

ارتباط با ما

نشانی : قم، هفت تیر، بین کوچه 6 و 8، پلاک 136، طبقه دوم، واحد 4
شماره تماس : 02536633517
پست الکترونیک : info@wiseller.ir

وایسلر چیست؟

"وایسلر" یک نرم افزار آنلاین مدیریت فروش است که ابزاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که ضمن بالا بردن دانش فروش شما، بهره‌وری تیم فروش‌تان هم افزایش پیدا می‌کند؛ در نتیجه فروش‌تان افزایش پیدا خواهد کرد.