وایسلر

امنیت بالای اطلاعات

امنیت اطلاعات شما اولویت اول وایسلر است. ما دائماً در حال بررسی و توسعه زیر ساخت های امنیتی خود می‌باشیم. همه اطلاعات شما از زمان ارسال تا پردازش و نمایش نهایی گزارشات به صورت رمزنگاری شده می باشد و هیچ کس امکان دسترسی به آن را ندارد.

استفاده از پروتکل https این قابلیت را فراهم کرده که کلیه اطلاعات و داده‌های رد و بدل شده بین شما و سرورهای ما به صورت 100 درصد ایمن بوده و هیچ کس غیر از خود شما امکان دسترسی به اطلاعات را ندارد ،حتی پرسنل ما امکان دسترسی به اطلاعات رمزنگاری شده شما را ندارند و در صورت نیاز به خدمات و پشتیبانی رمز ورود را از شما دریافت می نمایند.

ضمنا کدگذاری اطلاعات کاربری شما بصورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود؛ اینگونه که برخی از مشخصات غیر قابل دسترسی کاربر در قالب سیستم Token اختصاصی کدگذاری شده و با حذف ایمیل و جایگزینی شماره موبایل از فرآیند بازیابی رمز عبور، دسترسی به حساب کاربری شما توسط سایر افراد غیر ممکن است.

کلیه اطلاعات شما بر روی قدرتمندترین دیتاسنتر جهان متعلق به شرکت OVH قرار دارند و به صورت خودکار در ۱۲ نقطه جهان پشتیبانی اطلاعات صورت می پذیرد.

مطمئن باشید امن ترین نقطه برای نگهداری ، ثبت و پردازش اطلاعات تماس شما همین جاست.


 

شما میتوانید وایسلر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

ارتباط با ما

نشانی : قم، هفت تیر، بین کوچه 6 و 8، پلاک 136، طبقه دوم، واحد 4
شماره تماس : 02536633517
پست الکترونیک : info@wiseller.ir

وایسلر چیست؟

"وایسلر" یک نرم افزار آنلاین مدیریت فروش است که ابزاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که ضمن بالا بردن دانش فروش شما، بهره‌وری تیم فروش‌تان هم افزایش پیدا می‌کند؛ در نتیجه فروش‌تان افزایش پیدا خواهد کرد.