وایسلر

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

همانطور که اشاره شد، استفاده از وایسلر هیچ نیازی به آموزش ندارد؛ بسیار ساده و روان است و بابت آموزش نیازی به هزینه ریالی و زمانی نیست. همچنین برخلاف دیگر نرم افزارها هزینه پیاده سازی و پشتیبانی ندارد و اساسا برای کسب وکارهای کوچک طراحی شده است.

طبق آخرین تحقیقات شرکت "هاب اسپات" استفاده از نرم افزار فروش باعث کاهش 30درصدی هزینه‌های تبلیغات می‌شود؛ چراکه با بهینه شدن تبلیغات و شناسایی رسانه های کارآمدتر، از تبلیغات بیهوده در بلندمدت جلوگیری خواهد شد. از طرفی حفظ مشتریان قدیمی طبق تحقیقات شرکت "Bain & Company" می‌تواند تا دو برابر سود شما را افزایش دهد؛ این را بگذارید کنار این جمله زیگی زگیلار که می‌گوید جذب مشتری جدید 7 برابر حفظ مشتری سابق برای هر کسب و کاری هزینه دارد! پس استفاده از سیستمی کارآمد که یک روی آن می‌تواند هزینه های آشکار و پنهان را اینگونه کاهش دهد کاملا عاقلانه و هوشمندانه بنظر می‌رسد.

شما همراه گرامی یک ماه فرصت دارید بدون اینکه یک ریال هزینه کنید از تمامی امکانات، وایسلر استفاده کنید و و تاثیر آن را روی کسب‌وکارتان بسنجید. بعد از یک ماه نیز به ازای هر کاربر فقط مبلغ 10 هزار تومان شارژ می‌کنید! بطور متوسط تخمین زده می‌شود بعد از سه ماه فروش شما تا 40درصد افزایش داشته باشد.


 

شما میتوانید وایسلر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

ارتباط با ما

نشانی : قم، هفت تیر، بین کوچه 6 و 8، پلاک 136، طبقه دوم، واحد 4
شماره تماس : 02536633517
پست الکترونیک : info@wiseller.ir

وایسلر چیست؟

"وایسلر" یک نرم افزار آنلاین مدیریت فروش است که ابزاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که ضمن بالا بردن دانش فروش شما، بهره‌وری تیم فروش‌تان هم افزایش پیدا می‌کند؛ در نتیجه فروش‌تان افزایش پیدا خواهد کرد.