وایسلر

مخصوص کسب‌وکارهای ایرانی

اولین مرحله برای انتخاب نرم افزار مناسب این است که شما نیازهای دقیق کسب و کار خود را در بخش فروش مشخص کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید٬‌ ممکن است یک نرم افزار فروش یا سی آر ام  داخلی یا خارجی خاصی را بشناسید که امکانات زیادی داشته باشد، اما شما فقط ۲۰ درصد آن امکانات را نیاز داشته باشید٬‌ انتخاب آن نرم افزار برای شما علاوه بر اینکه باعث می شود شما بابت ۸۰ درصد امکاناتی که استفاده می کنید هزینه بی مورد پرداخت کنید باعث پیچیدگی استفاده از آن ۲۰ درصد امکاناتی می شود که شما واقعا به آن ها نیاز دارید!

این نکته را هم اضافه کنم که فرآیند فروش در اغلب کسب و کارها به شکلی است شما به شیوه های مختلف تبلیغات می‌کنید و به واسطه روش خاص بازاریابی خود اشخاصی (در قالب سرنخ یا فرصت)‌ به شما واکنش نشان می‌دهند، این افراد در مراحل مختلف فرآیند فروش، پیگیری شده و بخشی از سرنخ ها به فرصت و بخشی دیگر به مشتری تبدیل می شوند. شما با مراقبت از این مشتریان می توانید باعث شوید آن ها خرید های مجدد از شما داشته باشند و یا فرصت های جدیدی (در قالب معرفی مشتریان جدید) را در اختیار شما بگذارند. پس همه کسب وکارها در فروش خود فرآیند قیفی شکل را طی می‌کنند که سرنخ ها وارد آن شده بعد از غربال شدن بخشی از آن ها تبدیل به فرصت می شود و فرصت ها بعد از غربال شدن تعدادی تبدیل به مشتری می شود٬ رسیدگی به مشتری باعث می شود که آن ها برای شما مشتری جدید بیاورند و این زنجیره بینهایت می‌تواند ادامه داشته باشد.

نرم افزار وایسلر دقیقا در حوزه بازاریابی، فروش و پشتیبانی عمل کرده و با مرتب کردن، دقیق کردن و سرعت بخشیدن به پیگیری ها باعث می شود میزان بیشتری از سرنخ های شما به مشتری تبدیل شود. در ادامه این مسیر نیز با مراقب از مشتریان، موجب می گردد تا آن ها از مشتری تبدیل به معرفی کننده محصولات یا خدمات شما شوند. این موارد را بگذارید در کنار اینکه ایرانی‌ها عاشق سادگی هستند. در تحقیقات انجام شده بیشتر از نیمی از کسب‌وکارهای ایرانی به دنبال استفاده از ساده ترین ابزارها هستند. ابزاری که علاوه بر استفاده آسان گزارشات روشنی از وضعیت کسب و کارشان را ارائه دهد.

نرم افزار فروش وایسلر یک ابزار بسیار ساده و کارآمد است که با تجربه مستقیم و دیدن کمبودها طراحی و ارائه شده است. به نظر نویسنده، بهترین نرم افزار ایرانی نرم افزاری است که ویژگی های زیر را به شما ارایه دهد:

– ساده، کاربر پسند و سریع باشد؛

– پیگیری های شما را در بخش فروش به خوب منظم، دقیق و سریع کند؛

– به شما تصاویر روشن از کسب و کارتان ارایه دهد تا بتوانید تصمیمات درست بگیرید؛

– تحلیل‌های استراتژیک و کاربردی و قابل فهم در اختیار کاربران قرار دهد؛


 

شما میتوانید وایسلر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

ارتباط با ما

نشانی : قم، هفت تیر، بین کوچه 6 و 8، پلاک 136، طبقه دوم، واحد 4
شماره تماس : 02536633517
پست الکترونیک : info@wiseller.ir

وایسلر چیست؟

"وایسلر" یک نرم افزار آنلاین مدیریت فروش است که ابزاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که ضمن بالا بردن دانش فروش شما، بهره‌وری تیم فروش‌تان هم افزایش پیدا می‌کند؛ در نتیجه فروش‌تان افزایش پیدا خواهد کرد.